f

Szukasz kredytu?

W Biurze sprzedaży w Białymstoku naszych Klientów obsługują eksperci z Lendi.

Lendi sp. z o.o. to najszybciej rosnący broker finansowy na rynku, z siecią placówek w całej Polsce i zespołem ponad 850 ekspertów. Spółka jest również twórcą narzędzia, które w rekordowo krótkim czasie pozwala precyzyjnie zbadać zdolność kredytową, porównać aktualne oferty banków i wyliczyć miesięczną ratę kredytu.

Łącząc możliwości technologii w postaci inteligentnego algorytmu z praktyką ekspertów, Lendi dostarcza kredytobiorcom wyczerpującej wiedzy, niezbędnej do podjęcia świadomej decyzji przy realizacji marzeń o własnym domu.

Łączymy innowacyjną technologię z doświadczeniem ekspertów kredytowych. Unikalny algorytm umożliwia precyzyjne porównanie wszystkich, dostępnych aktualnie na rynku ofert bankowych i zbadanie zdolności kredytowej.

Usługa Lendi to także udział wykwalifikowanego eksperta kredytowego, który wspiera kredytobiorcę na każdym etapie procesu kredytowego. Nasi klienci mają do dyspozycji sieć placówek franczyzowych, rozsianych po całym kraju oraz zespół ponad 850 ekspertów kredytowych, działających we wszystkich największych miastach w Polsce.

Chcesz szczegółów? Doradztwo kredytowe przy Biurze Sprzedaży w Białymstoku - tel. (85) 663 28 62

Biuro sprzedaży w Warszawie współpracuje z Life Finance, które prowadzi pośrednictwo kredytowe w zakresie finansowania zakupu nieruchomości.

Life Finance to czołowy na rynku pośrednik finansowy współpracujący z wieloma bankami. Posiada doświadczenie oparte na aktywnej sprzedaży kredytów hipotecznych. Akceptowane są wszystkie regularne źródła uzyskania dochodów.

Zakres pośrednictwa:

  • wybór najdogodniejszego źródła kredytowania,
  • negocjacje ceny kredytu z bankiem,
  • przeprowadzenie procedury udzielenia kredytu,
  • pomoc i konsultacja w sprawach wieczystoksięgowych.

Pomoc ekspertów Life Finance jest bezpłatna.

Marcin Burski
marcin.burski@lifefinance.pl
tel. 506 282 917
Nr pośrednika kredytowego nadany przez Komisję Nadzoru Finansowego RPH000098

telefon e-mail

Kontakt z nami
Biuro Białystok - 85 749 99 09
Biuro Warszawa - 22 642 03 55

Napisz do nas